Oferta

WYDALIŚMY JUŻ 24 EDYCJE KATALOGU BRANŻY ARTYSTYCZNEJ

 • 95% POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ
 • TECHNIKA ESTRADOWA
 • POKAZY ARTYSTYCZNE
 • "NIEZBĘDNIK" ORGANIZATORÓW IMPREZ
 • 18 000 ODBIORCÓW
Zobacz katalog

Kim jesteśmy?

Katalog Branży Artystycznej publikowany nieprzerwanie od 26 lat to rzetelne i obszerne kompendium wiedzy, pomysłów i inspiracji na organizację niepowtarzalnych eventów. W połączeniu z wyszukiwarką jest nieocenioną pomocą dla organizatorów koncertów i różnego typu imprez oraz integracji.

Publikacja wyróżnia się dopracowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły. Katalog wydawany jest w formacie A4 na papierze kredowym z twardą okładką. Wewnątrz cały katalog został złożony i zredagowany w taki sposób, aby można było szybko i bezproblemowo znaleźć odpowiednią ofertę.

Zawartość katalogu podzielona jest na kategorie, biorąc pod uwagę wszelkie możliwe gatunki muzyczne, gałęzie działalności artystycznej oraz każdy możliwy sektor zajmujący się wsparciem planowania i organizacji koncertów, imprez oraz wszelkich przedsięwzięć artystycznych.

Prowadzimy branżowy serwis internetowy oraz rozsyłamy mailingi informacyjne. Co roku rozsyłamy katalog do 18 000 odbiorców organizujących imprezy oraz wszelkiego rodzaju eventy.

Co możesz zyskać?

Korzyści dla zespołów, artystów, firm:

 1. Gwarancję, że twoja reklama dotrze bezpośrednio do grupy ponad 18 000 odbiorców, związanych z branżą artystyczną i organizacją imprez.
 2. Profil w naszym katalogu internetowym z możliwością promocji kanału YouTube.
 3. Pomoc naszych konsultantów w realizacji większej ilości koncertów.
 4. Unikalny, spersonalizowany projekt graficzny reklamy, który mogą Państwo wykorzystać do własnej promocji.
 5. Mailing informacyjny do bazy 30 000 odbiorców (szczegóły w cenniku).
 6. Reklamę aktywną przez aż 365 dni.
 7. Promocję na naszym profilu na Facebooku oraz Google+.

Korzyści dla organizatorów wydarzeń:

 1. Aktualne przetargi branżowe!
 2. Wygodna wyszukiwarka, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje do zorganizowania imprezy lub koncertu.
 3. Coroczny bezpłatny egzemplarz Katalogu - niepowtarzalnego źródła pomysłów i inspiracji na organizację imprez.
 4. Pomoc w organizacji koncertów, poprzez przygotowanie indywidualnej, spersonalizowanej oferty, oraz rezerwację terminów artystów.

Dołącz do nas!

Chcesz otrzymywać nasz katalog? Interesuje Cię reklama w katalogu? Zadzwoń pod numer: 58 555 9 888 lub napisz biuro@pomart.pl.

Działy w katalogu

Muzyka

Artyści Pop, Rock, Blues, Jazz, Covery, Karaoke, Disco, Dance, Hip-Hop, Techno, Disco Polo, Dj's, Muzyka klubowa, Folk, Country, Biesiada, Szanty, Latino, Muzyka klezmerska, Celtycka, Piosenka autorska, literacka, poetycka, Piosenka, Soliści, Reggae, Etno

Programy artystyczne

Kabarety, Programy komediowe, Parodyści, Prezenterzy, Konferansjerzy, Wodzireje, Lektorzy, Programy familijne, Dla dzieci, Taniec, Pokazy, Widowiska, Iluzja

Technika

Efekty specjalne, Multimedia, Pirotechnika, Lasery, Telebimy, Ekrany LCD, Firmy nagłośnieniowe, oświetleniowe, Agregaty prądotwórcze, Kina plenerowe, Kina Letnie, Integracja z filmem, Hale namiotowe, Usługi, Wypożyczanie sprzętu, Zaplecze sceny

Organizacja imprez

Agencje artystyczne, Koncertowe, Eventowe, Kompleksowa organizacja imprez, Imprezy integracyjne dla Firm, Teambuilding, Warsztaty, Szkolenia, Inventive

Lokalizacja

Apartamenty, Hotele, Ośrodki

WYDALIŚMY KOLEJNĄ EDYCJĘ KATALOGU BRANŻY EVENTOWEJ 2017/2018

 • IMPREZY FIRMOWE
 • KONFERENCJE
 • MICE
 • WYSZUKIWARKA INTERNETOWA
 • 20 000 ODBIORCÓW
Zobacz katalog

Kim jesteśmy?

Katalog Branży Eventowej jako uzupełnienie Katalogu Branży Artystycznej publikowany jest od 2014 roku. Według opinii odbiorców to najobszerniejsza i najbardziej rzetelna baza ofert szkoleniowców, firm coachingowych, hoteli, pensjonatów oraz wielu innych związanych z szeroko pojętym "eventem" czy "teambuildingiem".

Katalog powstał głównie z myślą o korporacjach, firmach i organizacjach zainteresowanych rozwojem i poszerzaniem horyzontów przez organizację spotkań, eventów i imprez integracyjnych dla klientów i pracowników.

Publikacja wyróżnia się dopracowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły. Wydawany jest w formacie A4 na papierze kredowym z twardą okładką. Wewnątrz cały katalog został złożony i zredagowany w taki sposób, aby można było szybko i bezproblemowo znaleźć odpowiednią ofertę. Zawartość podzielona jest na kategorie, biorąc pod uwagę przeznaczenie danych obiektów i anonsów, ich dane kontaktowe a także sugestie i prośby naszych klientów.

Nie możemy zapominać o tym, że w okresie jesienno - zimowym również odbywają się różnego rodzaju imprezy, a dzięki nam Państwa kalendarz imprez będzie wypełniony przez cały rok, nie tylko w okresie letnim! Katalog będzie bezpłatnie trafiał do prywatnych organizatorów imprez, czyli wszystkich korporacji, firm, agencji eventowych oraz wielu innych odbiorców na terenie całego kraju w ilości 20 000 oraz będzie obowiązywał aż 12 miesięcy!

Dzięki wyszukiwarce internetowej potencjalni klienci z łatwością będą mogli wyszukać obiekt lub firmę spełniającą wszelkie wymagania dotyczące przykładowo ilości miejsc w obiekcie, lokalizacji, wymagań technicznych oraz innych kryteriów.

Dzięki reklamie w Katalogu Branży Eventowej Twoja oferta dotrze bezpośrednio do rąk potencjalnego klienta w terminie kluczowym przy organizacji eventów, co zapewni większą ilość zrealizowanych zleceń.

Działy w katalogu

Konferencje i obiekty

Sale Konferencyjne, Hotele, Ośrodki

Organizacja i agencje

Agencje Artystyczne, Koncertowe, Eventowe, Kompleksowa Organizacja Imprez, Catering

Artyści i występy

Artyści, zespoły, Prezenterzy, Konferansjerzy, Programy Artystyczne, Komediowe, Pokazy, Widowiska

NIE ZNALAZŁEŚ SWOJEGO DZIAŁU? Napisz do nas!

Atrakcje i integracja

Imprezy integracyjne dla Firm, Incentive, Teambuilding, Atrakcje dla dzieci

Technika i zaplecze

Firmy nagłośnieniowe, Oświetleniowe, Hale namiotowe, usługi, zaplecze sceny, Multimedia, rozwiązania interaktywne, Studia nagrań, mastering

Szkolenia i warsztaty

Warsztaty, kursy, trenerzy, Szkolenia tematyczne, coaching

MAILING INFORMACYJNY

Jako wydawcy Katalogu Branży Artystycznej "PomArt" - kierowanego wszędzie tam, gdzie ważą się losy wszelkich imprez kulturalnych, rozrywkowych, firmowych itp. (wykaz instytucji na naszej stronie), pragniemy przypomnieć Państwu o usłudze mailingu informacyjnego, dopełniającej ofertę katalogu. Trafia on do bazy ponad 30 000 odbiorców! (firmy, korporacje, agencje eventowe, agencje artystyczne, urzędy miasta, urzędy wojewódzkie, domy kultury itp.)

Jest to najaktualniejsza baza do organizatorów imprez dostępna na polskim rynku i podlega stałej weryfikacji. Wysyłka jest realizowana wyłącznie z programu do wysyłki masowej na zakupionej licencji. Profesjonalny, indywidualny projekt reklamy i mailingu pozostaje do wykorzystania również we własnej promocji. Mailing informacyjny rozsyłany jest z indywidualną ofertą danego klienta w wybranym przez niego terminie.

Zobacz ofertę

O mailingu

Mailing Informacyjny to zawsze świeże informacje z branży artystycznej i organizacji imprez, takie jak:

 • planowanie trasy artystów,
 • ostatnie wolne terminy koncertów,
 • przetargi na organizację imprez,
 • oferty firm, promocje,
 • inne informacje pomocne w sprawnym zorganizowaniu imprezy,
 • doborze artystów, podwykonawców itp,
 • nowoczesne narzędzie marketingowe,
 • zapewnia 100% skuteczności w dotarciu do potencjalnych klientów.

Mailing Informacyjny umożliwia:

 • sprawny przepływ informacji w obrębie branży,
 • błyskawiczne przedstawienie swojej oferty organizatorom,
 • informowanie o ogłaszanych przetargach.

Schemat działania i specyfikacja

Schemat działania mailingu

 1. W wysyłanym mailu zamieszczamy Państwa reklamę (format i wymiary podane w specyfikacji)
 2. Po kliknięciu w reklamę następuje przejście na Państwa stronę lub podstronę

Dodatkowo można podlinkować tekst w mailingu, który będzie przekierowywał do Państwa prezentacji multimedialnej (film, muzyka). Może on być na Państwa serwerze lub naszym. W mailingu mogą Państwo umieścić dowolny tekst, np. ofertę koncertową.

Specyfikacja

Przygotowanie reklamy jest każdorazowo wliczone w cenę usług. W przypadku, gdy zlecacie nam Państwo zaprojektowanie reklamy, prosimy o przysłanie materiałów:

 • zdjęcia lub zdjęć,
 • tekstu,
 • danych teleadresowych,
 • logo,
 • adresu url, na który ma nastąpić przekierowanie.

Jeżeli jednak zechcą Państwo sami przygotować reklamę, prosimy zastosować się do poniższych wytycznych:

 • wymiary grafiki 550 px (szer.) x 1200 px (max. dł.),
 • paleta RGB,
 • rozdzielczość 72 dpi,
 • format * .jpg.

Po kliknięciu w reklamę może nastąpić przekierowanie na Państwa ofertę przygotowaną w formacie *.PDF, z dowolną zawartością, która zostanie zlokalizowana na serwerze PomArt.

Cennik

Mailing Informacyjny dociera do ponad 30 000 odbiorców. Jest to najaktualniejsza baza do organizatorów imprez dostępna na polskim rynku i podlega stałej weryfikacji: składa się z organizatorów imprez budżetowych (domów kultury, urzędów miasta itp.) oraz biznesowych (firm, agencji, korporacji itp.)

Koszt jednorazowej wysyłki mailingu do bazy ponad 30 000 odbiorców wynosi 800 złotych netto. Projekt reklamy wliczony jest w cenę usług.

Dowiedz się o aktualnych promocjach u naszych handlowców. Przy zamówieniu większej ilości mailingów doliczony zostanie rabat nawet do 60%.

Dodatkowe rabaty przewidziane są dla klientów, którzy wykupią reklamę w Katalogu Artystycznym bądź Eventowym.

Zapraszamy do stałej współpracy!

Impresariat wkrótce

Zapraszamy do współpracy

Działamy na terenie całego kraju!

Chcesz się zareklamować w naszym katalogu lub poprzez mailing informacyjny?

Chcesz otrzymywać bezpłatnie nasz katalog i mailing?

Zadzwoń pod nr 58 555 9 888 lub napisz na biuro@pomart.pl

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

PomArt Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15
81-840 Sopot
e-mail: biuro@pomart.pl
www.pomart.pl

Zastrzega się, iż przedstawione powyżej informacje mają charakter wyłącznie reklamowy oraz nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 i nast. k.c.