Kim jesteśmy

Firma PomArt od 24 lat zajmuje się się promocją i prezentacją artystów, muzyków, organizacji eventowych itp.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy specyfikę oraz wymagania branży artystycznej i potrafimy profesjonalnie pomóc w nawiązaniu owocnej wzajemnej współpracy między firmami.

Katalog Branży Artystycznej

Katalog Branży Artystycznej wydawany w wersji papierowej oraz elektronicznej, to rzetelne i obszerne kompendium wiedzy pomysłów i inspiracji na organizację niepowtarzalnych eventów. W połączeniu z wyszukiwarką internetową jest nieocenioną pomocą dla organizatorów koncertów i różnego typu imprez oraz integracji.

Zobacz katalog

Katalog Branży Eventowej

Katalog Branży Eventowej, jako uzupełnienie Katalogu Branży Artystycznej jest zbiorem ofert najlepszych szkoleniowców, firm coachingowych, hoteli, pensjonatów itp. Powstał głównie z myślą o korporacjach, firmach i organizacjach zainteresowanych rozwojem i poszerzaniem horyzontów przez organizację spotkań, eventów i imprez integracyjnych dla klientów.

Zobacz katalog

Mailing informacyjny

Mailing informacyjny jest to wyjątkowy i prosty sposób na szybką reklamę w internecie. Nasza firma oferuje najaktualniejszą bazę mailingową w której znajduje się ponad 30000 odbiorców związanych z organizacją imprez a wiadomości rozsyłane są za pomocą nowoczesnego programu na płatnej licencji. Ponadto każdemu klientowi gwarantujemy raport z wysyłki, dostępny już 48 godzin po realizacji mailingu oraz bezpłatną profesjonalną oprawę graficzną, którą nieodpłatnie udostępnimy do wykorzystania w innych projektach i reklamach.

Zobacz ofertę mailingową

Nasza historia

Nasza historia rozpoczęła się 24 lat temu, kiedy z wielkim sukcesem wydaliśmy pierwszą edycję Katalogu Branży Artystycznej i Organizacji Imprez. Publikacja cieszyła się tak dużą popularnością, że na krótko po ukazaniu się Katalogu mieliśmy już pierwsze zgłoszenia do kolejnej edycji! Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, tak aby wychodzić naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów i wspierać ich w organizacji coraz lepszych wydarzeń.

Kolejny znaczący sukces PomArt miał miejsce w roku 2014 w którym dzięki współpracy i niezwykłemu zaangażowaniu pracowników, udało się opublikować Katalog Branży Eventowej - uzupełnienie dotychczasowego Katalogu oraz jak się okazało, niezwykle docenione źródło informacji dla ponad 20 000 organizatorów wszelkiego typu imprez.

Mimo niesamowitego powodzenia inicjatywy nie poprzestaliśmy na publikacji papierowych wydań. Szybko zaczęliśmy rozwijać swoją działalność, oferując naszym kontrahentom mailingi informacyjne, wpis do bazy internetowej, impresariat zajmujący się indywidualnym wsparciem w przygotowaniu wydarzeń i występów.

24 lat na rynku

18 000 odbiorców katalogu papierowego

30 000 odbiorców mailingu

100% pozytywnych opinii