Aktualności

Ważne daty

03.02.2017

Oficjalne zakończenie zbierania zgłoszeń do 23 edycji Katalogu Branży Artystycznej.

01.03.2017

Rozpoczęcie zbierania zgłoszeń do Katalogu Branży Eventowej.

08.03.2017

Dzień Kobiet.

16.04.2017

Wielkanoc.

Bieżące aktualności

Data Treść
03.02 Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń do 23 edycji Katalogu Branży Artystycznej. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, a tych którzy z różnych przyczyn nie zdążyli wykupić reklamy zapraszamy do edycji jesiennej. Już niebawem, bo na początku marca otrzymają Państwo papierowe wydanie najnowszego katalogu, a tymczasem zapraszamy do korzystania z wyjątkowych promocji na mailing informacyjny.
15.02 Rozpoczynamy nową formę wsparcia artystów oraz organizatorów eventów! Już dziś sprawdź szczegóły! Dzięki nam każdy koncert i impreza będzie naprawdę wyjątkowa!
20.02 Już niebawem ruszamy ze zbieraniem zgłoszeń do nowej edycji Katalogu Branży ewentowej. Odliczanie trwa..
? Nasza strona w nowej, lepszej odsłonie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę na której znajdziecie Państwo wszystkie informacje w nowej ulepszonej formie!
14.02 Serdecznie zapraszamy urzędy miasta, gminne, wojewódzkie oraz domy kultury do przesyłania terminów przetargów oraz planowanych imprez. Pomożemy Wam zorganizować wydarzenia na najwyższym poziomie!
08.02 Z okazji dnia kobiet życzymy wszystkim Paniom mnóstwa czekoladek, przepięknych kwiatów i niesamowitych chwil w kobiecym gronie. A z okazji Waszego święta mamy wyjątkową promocję - mailing informacyjny za jedyne 300zł netto!